Léto u moře, V zimě k moři, hory, lyžování a exotika 2017

Jak objednat

Vyhledání zájezdů:

Počet zobrazených zájezdů můžete omezit řadou kritérií, destinací počínaje a např. způsobem dopravy konče. Zájezdy lze seřadit podle ceny názvu nebo kvality ubytování (počtu hvězdiček).

Pokud chcete vyhledávat zájezdy podle jiných kritérií, můžete použít fulltextové vyhledávání v horní části stránky. To vyhledá Vámi zadaný text v popisu zájezdů.

Zobrazení detailu zájezdu:

Podrobné informace o zájezdu zobrazíte kliknutím na jeho název nebo fotografii v seznamu zájezdů. V detailu naleznete podrobný popis zájezdu, ubytování, případně program zájezdu.

Jak zájezd objednat:

Na konci stránky s popisem zájezdu je seznam termínů, kdy se zájezd koná. Termíny jsou seskupeny po měsících, kliknutím na jméno měsíce zobrazíte jednotlivé termíny. Kliknutím na odkaz "Objednat" si zobrazíte stránku s nezávaznou objednávkou. Zde si vyberte termín podle druhu ubytování (typ pokoje) případně podle místa odjezdu. Zadejte Vaše jméno a příjmení, telefon a počet dospělých a dětí. Zájezd objednáte liknutím na tlačítko "Odeslat objednávku". Co bude následovat po odeslání nezávazné objednávky?

  1. V nejkratší možné době - cca 30 min. Vás bude kontaktovat pracovník naší cestovní agentury.
  2. Pracovník ověří obsazenost Vámi zvoleného zájezdu v cestovní kanceláři - pokud je to možné okamžitě ho rezervuje. Pokud je termín obsazen, pokusí se Vám najít adekvátní náhradu dle Vašich požadavků.
  3. Poté se s Vámi prodejce dohodne na způsobu předání všech dokumentů.
  4. Zkontrolujete si a podepíšete cestovní smlouvu.
  5. Zaplatíte bankovním převodem na dohodnutý bankovní účet.
  6. Podepsanou smlouvu zašlete spolu s kopií dokladu o zaplacení e-mailem nebo poštou
  7. Naš pracovník Vám potvrdí doručení cestovní smlouvy s dokladem.
  8. Nejpozději 3 dny před odjezdem dostanete informace k odbavení.